ჩვენი სივრცე, რომელიც ცნობილია როგორც ,,თეატრი" იდეალური ადგილია გამორჩეული ქორწილებისთვის.
ქორწილი უმნიშვნელოვანესი დღეა ადამიანის ცხოვრებაში. მთელმა დღემ რომ მაჟორულ ნოტაზე ჩაიაროს, ამისთვის კარგი ორგანიზებაა საჭირო. ,,თეატრის” გუნდი საკუთარ თავზე იღებს ამ პასუხისმგებლობას და ყველა სერვისს გთავაზობთ, რაც აუცილებელია ღონისძიების იდეალურად ჩასატარებლად.
ქორწილის ორგანიზება - საუკეთესო სივრცე თბილისში
,,თეატრი” გასტრონომიით, სანახაობით, სერვისით, დიზაინითა და არქიტექტურით გამორჩეული სივრცეა და ყველა მიმართულებას პროფესიონალთა დიდი გუნდი მართავს.
კულინარიულ მხარეს ბრენდ-შეფი ალექს ნათაძე და მზარეულთა გუნდი განაგებს. თითოეული კერძი შოუს კონცეფციასთანაა თანხვედრაში და მისი ნაწილი ხდება. ,,თეატრში” ჩასატარებელი ნებისმიერი პერფორმანსის ორგანიზების პროცესში ბრენდ-შეფი და მზარეულთა დიდი გუნდიც ჩართულია და მენიუ შესაბამისად დგება. ქორწილის მენიუ, რა თქმა უნდა, თქვენთან შეთანხმებით დაიგეგმება.
რაც შეეხება ზოგადად ,,თეატრის” მხატვრულ ნაწილს, დასი და ზაალ ჩიქობავა დაუღალავად შრომობენ, რომ ქართველ მაყურებელს სრულიად ახალი დადგმები და შოუები შესთავაზონ. „თეატრში“ დახურული ღონისძიების გამართვის დროს თავად შეგიძლიათ აირჩიოთ მომღერლები, ბენდები და არტისტები. სამხატვრო ხელმძღვანელი ზაალ ჩიქობავა და ,,თეატრის” დასი შოუს სრულყოფაზე იზრუნებენ და ყველა საორგანიზაციო საკითხს მოაგვარებენ.
,,თეატრის’’ სივრცე ტექნიკურად იდეალურადაა გაფორმებული და ულთრანამედროვე აპარატურითაა უზრუნველყოფილი. ტექნიკის არჩევისას გავითვალისწინეთ დარბაზის უნიკალური არქიტექტურა და მაქსიმალურად ეფექტურად ავითვისეთ ყველა სივრცე.

A wedding is one of the most significant days in a person's life, requiring meticulous planning for a flawless experience. The "Theatre" team embraces this responsibility and provides all the necessary services for a perfect event.
"Theatre" is a space renowned for its gastronomy, entertainment, service, design, and architecture, all managed by a team of professionals.
The culinary aspect is overseen by brand chef Alex Natadze and his team of cooks. Each dish is crafted to complement the show's concept and becomes an integral part of the experience. When organizing any performance at the “Theatre”, the brand chef and the culinary team are involved, tailoring the menu accordingly. For your wedding, the menu will be planned in consultation with you.
Regarding the artistic direction, troupe and Zaal Chikobava work tirelessly to offer the Georgian audience innovative productions and shows. During your closed event at the "theatre," you can choose the singers, bands, and artists yourself. Artistic director Zaal Chikobava and the Theatre troupe will ensure a flawless show and handle all organizational matters.
The technical design of the "theatre" space is state-of-the-art, equipped with modern technology. Equipment selection was carefully done to complement the hall's unique architecture, utilizing space efficiently.
Concept: Traditional Georgian, European, or exclusive themes
Visual Space: Table arrangements, decor
Hosts: Renowned hosts to enhance your special day
Musical Program: Georgian, foreign, or a specially created program, including live bands, ensembles, or karaoke
Choreographic Program: Dance numbers for the bride and groom, special choreography, and dance performances for guests